بسته ویژه آزمون وکالت

تعرفه تبلیغات در سایت

آرشیو مطالب

لینک دوستان

امکانات وب

بسته ویژه آزمون وکالت

قیمت: 5000 تومان

بسته ویژه آزمون وکالت. در اين مجموعه سعي شده هر آنچه براي موفقيت در آزمون وکالت لازم مي باشد يکجا گردآوري شود تا شما عزيزان براي آمادگي در آزمون وکالت دچار سردرگمي نشده و با خيالي آسوده به مطالعه منابع آزمون بپردازيد.

لذا فقط کافيست علاوه بر مجموعه قوانين فقط از مجموعه ما استفاده نماييد.

اين بسته شامل 4 بخش است :

1.نمونه سوالات آزمون در اين بخش که جمعا 1200 سوال همراه با کليد سوالات مي باشد که شامل نمونه سوالات آزمون وکالت سال هاي 90،89،88،87،86،85،84،83 (2 دوره: سراسری+استان گیلان) و 91 همراه با کلید سوالات (بجز سال های 83 و86)

2.نمونه سوالات اختبار در سال هاي اخير مشاهده شده که سوالات آزمون وکالت مفهومي شده لذا شما عزيران با مطالعه سوالات اختبار تسلط کافي بر منابع و مطالب آزمون خواهيد داشت که ما سوالات 12 دوره اختبار سالهاي گذشته را در اين مجموعه جمع آوري کرده ايم.

3.آراي وحدت رويه آراي وحدت رويه که در حکم قانون مي باشد و از منابع مهم آزمون وکالت مي باشد که در 2 بخش کيفري و حقوقي جمع آوري شده است.

4.نمونه سوال حقوق جزا از آنجايي که قانون مجازات اسلامي تازه تصويب شده و منبع آزمون وکالت امسال و سال هاي بعدي همين قانون خواهد بود لذا حدود 1000 نمونه سوال همره با کليد براي درس حقوق جزا با مبناي قانون جديد طراحي و به اين مجموعه افزوده ايم.

آرزوی ما موفقیت شما دوستان می باشد.

برخی از ویژگی ها
1) منطبق با قانون جدید مجازات اسلامی  2) همراه با پاسخ کلیدی سوالات  3) ارزان بودن در مقایسه با بقیه سایت ها  4) قابلیت پرینت  5) پرداخت وجه به حساب بانکی مشخص شده و دریافت لینک دانلود فایل ها (ایمیل)


خرید بسته ویژه آزمون وکالت

 

نام و نام خانوادگی

 

در فیلد زیر، کد تلفن کشور خود را وارد کنید مثلا برای ایران 98 را وارد کنید.

کد کشور

 

شماره تلفن ثابت یا همراه

 

ایمیل

 

آدرس شما

 

چنانچه در مورد اين محصول سؤالي داريد در کادر زیر بنويسيد.(اختیاری)

سؤال شما

 

در فيلد زير تعيين كنيد كه قصد خريد چه تعداد از اين محصول را داريد.

تعداد مورد نياز 

 

mohammad69

نویسنده : مدیر سایت بازدید : 871 تاريخ : سه شنبه 29 / 5 ساعت: 14:22
برچسب‌ها : خرید بسته ویژه آزمون وکالت,خرید پستی بسته ویژه آزمون وکالت,دانلود بسته ویژه آزمون وکالت,آزمون وکالت,بسته آزمون وکالت,خرید بسته آزمون وکالت,وکالت,